Z dniem 21 Marca wprowadzamy szereg zmian w naszej restauracji, dopasowanych do panującej sytuacji:

 1. Wycofanie płatności gotówkowych
  Od dzisiaj 21 marca zrezygnujemy całkowicie z płatności gotówka, dostępne formy płatności to płatności online poprzez naszą stronę oraz płatność kartą (również blikiem - telefonicznie)
 2. Bezkontaktowe odbiory
  Od 21 marca wprowadziliśmy opcje bezkontaktowych odbiorów. Wystarczy zamówić online, opłacić zamówienie, restauracja poinformuje o czasie realizacji i przekaże informację, że zamówienie jest gotowe do odbioru, wystarczy wejść do naszej bezpiecznej strefy i je odebrać
 3. Bezkontaktowe dostawy
  Od dzisiaj (21 marca) wprowadziliśmy opcje bezkontaktowych dostawy. Wystarczy zamówić online, wybrać opcje dostawy bezkontaktowej, a nasz kierowca zapuka i zostawi zamówienie pod drzwiami bez kontaktu z Państwem.
 4. Nowości w karcie - więcej dań ciepłych
  Nasze menu zostało poszerzone o większą ilość pierogów na parze oraz zup.
 5. Całe menu dostępne online
  Żeby wyjść na przeciw potrzebą wprowadziliśmy całe menu na naszą stronę internetową, dostępne są wszystkie przystawki, zupy, pierogi, dodatkowe sosy itp.
 6. Lunche w niższej cenie
  Wprowadziliśmy rabaty na lunche.
 7. Tanie napoje i herbaty w dostawie
  Wprowadziliśmy do naszego sklepu napoje, które są w atrakcyjnych cenach - przecenione ok 50%
 8. Zmiana strefy i cen dostaw
  Postanowiliśmy obniżyć koszt minimalnego zamówienia do 20 zł, żeby móc dotrzeć również do tych, którzy samotnie siedzą w domu, lub chcą zjeść mniejsze danie tylko dla 1 osoby. Zmniejszyliśmy ilość przedziałów kosztów dostaw, tak aby tabela była bardziej przejrzysta. Zmniejszyliśmy koszty dostawy do wielu dzielnic, wynika to z faktu, że bez korków łatwiej jest nam zrealizować dalsze zamówienia. Postanowiliśmy również wprowadzić w wybranych dzielnicach symboliczną opłatę za dostawę w wysokości 4 zł, ze względu na zwiększone koszty zapewnienia bezpieczeństwa naszym pracownikom.